60th International Dog Show CACIB Belgrade 5.3.2017. (Serbia)-“Moj ljubimac” (Video)

Spread the love

 

“MOJ LJUBIMAC”

 

60th International Dog Show CACIB Belgrade 5.3.2017. (Serbia)-“Moj ljubimac” (Video)

The dog show was held on March 5 2017.

Author: Jovan Pavliček

BIS: 1. američki stafordski terijer TOP GUN LONG STEP, vl. Živanović Darko, 2. srpski trobojni gonić LAKI-DRUGI, vl. Bulija Milan, 3. pudla patuljasta-apriko BHANYANAN L’AMI DE MON AMIE, vl. Carita Lund
Pobednici po FCI grupama
I FCI grupa: 1. Beli švajcarski ovčar Hennessy of Ice Wine, vl. Porodica Kokotović, 2. nemački ovčar Darsy Team Falvavolgyi, vl. Adrien i Peter Firic, 3. australijski ovčar Kamerado Legacy Burning Bright. 
II FCI grupa: 1. Argentinski pasViron De La Paco Cassa, vl. Aleksandar Gavrilović, 2. srednjeazijski ovčar Aristan Alga Tcagis, vl. Mileva Dmitrašinović, 3. kane korso Xaver Della Valle Degli Orsi Ali, vl. Deli Anis, 4. šarplaninac Grizli Karpati od Mikija, vl. Miki Davidović.   
III FCI grupa: 1. Američki stafordski terijer Top Gun Long Step, vl. Darko Živanović, 2. džek rasel terijer OMV Lovesong RNB, vl. Jozsef Faradi, 3. nemački lovački terijer Bessy, vl. Miloš Marinković 
IV FCI grupa: 1. Jazavičar kratkodlaki normalne veličine Ozzy Dachsmania, vl. Predrag Davić i Branislava Brajkov, 2. jazavičar dugodlaki patuljasti M-Tror Kragujevački As, vl. Marija Simić Savić, 3. Jazavičar oštrodlaki normalne veličine Ja Chapi Tebaldo Of Jajinić House, vl. Goran Cvijetić. 
V FCI grupa: 1. Američka akita Materijal Girl Dallemar Akitas, vl. Marijana i Dalibor Robuzin Dallemar, 2. akita Shogun Team Dseiko, vl. Branislav Šukara, 3. šiba Akira Yuno of Lyurua Dyuring, vl. Maja Maretić.  
VI FCI grupa: 1. srpski trobojni gonič Laki Drugi, vl. Milan Bulija, 2. srpski gonič Cajka II, vl. Goran Milenković, 3. posavki gonič Lira od Jovana Pavlovića, vl. Jovan pavlović. 
VII FCI grupa: 1. Epanjel breton Bek, vl. Miodrag Fišeković, 2. nemački oštrodlaki ptičar Ilex Vom Kellerwald, vl. Milorad Grujičić, 3. engleski seter Lorayne od Brestovačke Eli, vl. Miloš Radić. 
VIII FCI grupa: 1. Engleski špringer španijel After Midnight, vl. Dušan Samardžić, 2. zlatni retriver Silver Passion A Memory of Love, vl. Ana Čvorković, 3. američki koker španijel Tiara Glimmer Fiamma Viva, vl. Roberta Lukačević.
IX FCI grupa: 1. Pudla patuljasta apriko Bhanyanan Lami De Mon Amie, vl. Karita Lund, 2. maltezer Deep Love of Moonlight Shadow, vl. Marija Sabo, 3. pekinezer Venecija Ferrero, vl. Predrag Vasiljević  
X FCI grupa: 1. Veliki engleski hrt grejhund Livets Danis, vl. Tongato Francekasa, 2. Mađarski hrt Babys Revenge Llawondyss, vl. Petra Kapelova, 3. mali italijanski hrt Johnnyangels Hound Elka Di Cuore Tenero, vl. Jelena Lučić.
Za ostale rezultte ritisnite DALJE
Najbolji mladi vodiči: 1. Milena Vujić sa napuljskim mastifom, 2. Ksenije Glušica sa bernskim planinskim psom, 3. Dragan Tucakov sa sibirskim haskijem.
Najbolje bebe: 1. Kavkaski ovčar Bairak Azskas Patriot, vl. Vladimir i Sonja Jokić, 2. kane korso Narcos Custodi Nos, vl. Dejan Vasić, 3. džek rasel terijer Heartily Candy, vl. Nenad Dimitrijević.  
Najmlađi psi: 1. Rotvajler Fancy od Stanimirovića, vl. Zoran Stanimirović, 2. kane korso Raspucin Strajano, vl. Ljubomir Crnojakić – Strajano”, 3. američki stafordski terijer Diamond Lady Spartans Code, vl. Aleksandar Krstić.   
Najbolji veterani: 1. Rotvajler Christina Can Simbolico, vl. Sava i Ivana Grozdanić, 2. zlatni retriver Astor Silkstyle, vl. Aleksandra Karapandžić, 3. kovrdžavi bišon Little Rascal Mendi, vl. Gordana Janković. 
Mladi pobednici po FCI grupama:
I FCI grupa: Border koli Indiana Jones of Bordertreowe, vl. Kristina Kinces Eres.
II FCI grupa: Patuljasti šnaucer crno srebrni Repititions Shougun, vl. Jelena Nikolić.
III FCI grupa: Stafordski bulterijer JJ Premiers Iron Lady, vl. Vladimir Nikolić
IV FCI grupa: Jazavičar patuljasti dugodlaki M- Izabela Kragujevački As, vl. Marija Simić Savić
V FCI grupa: Pomeranac Sunryze Poms Empire of the Sun, vl. Dragana Vulić.
VI FCI grupa: Dalmatinski pas Marcus Aurelius The First at Mediolanum, vl. Nenad Dević.  
VII FCI grupa: Nemački kratkodlaki ptičar Blu, vl. Ivica Perišić.
VIII FCI grupa: Engleski špringer španijel Townger C Star in the Ring, vl. Aleksandar Jakšić
IX FCI grupa: Kavalije king Čarls španijel Gentle Star About a Dream, vl. Bojan Čukić.
X FCI grupa: Mali engleski hrt vipet My Camelot Lady Mistery, vl. Vladimir Popović.
Junior BIS: 1. Dalmatinski pas Marcus Aurelius The First at Mediolanum, vl. Nenad Dević, 2. nemački kratkodlaki ptičar Blu, vl. Ivica Perišić, 3. kavalije king Čarls španijel Gentle Star About a Dream, vl. Bojan Čukić.
Najbolji parovi: 1. Jorkšir terijeri, vl. Anamaria Virag, 2. puli, vl. Tibor i Dragana Zarol, 3. bigl, vl. Ana Burić  
Najbolja odgajivačka grupa: 1. mastifi, vl. Odg. Danube Titans” Miloš Vlajkov, 2. srpski goniči, vl. Milivoje Marić, 3. kineski ćubasti psi, vl. Betina Janoši. 

 1,102 total views

Leave a Comment

Your email address will not be published.