WDS Milano 2015-rezultati 12.06.2015.

Podelite sa prijateljima

wds2015_brace_12june

Best Brace

Judge – Cochetti Francesco (Italy)
1 Place – Dachshund miniature smooth-haired, Formula Uspeha Big Bang and Formula Uspeha Orlandina, owner – Hapaeva Irina (Russia)
2 Place – Miniature Schnauzer (Zwergschnauzer) Mascalzone Latino-N Di Monte Gentile and Mastercard-N Di Monte Gentile, owner – Campolmi Alessandro (Italy)
3 Place – Spanish Mastiff (Mastín español) Keshu Del Dharmapuri and Kelly Del Dharmapuri, owner – Allevamento Del Dharmapuri (Italy)
4 Place – Black Russian Terrier (Russkiy Tchiorny Terrier) Free Phoenix Haelleas Bohemica De Koslova and Menaluna Hystory In Black, owner – Bem & Grzybek Jennifer& Piotr (Switzerland)


 

wds2015_breeder_12june

Best Breeders’ Group

Judge – Van Montfoort Peter (Netherlands)
1 Place – Cane Corso Italiano Iz Dinastii Chempionov, owner – Gaidukova Emiliya (Russia)
2 Place – Dachshund Turboland, standard smooth-haired, owner – Doretto Sara (Italy)
3 Place – Miniature Schnauzer (Zwergschnauzer) black and silver, Scedir Yves Montand-Na, owner – Laparra Martinez Jose Manuel (Spain)
4 Place – Spanish Mastiff (Mastín español) Del Dharmapuri, owner – Allevamento Del Dharmapuri (Italy)


wds2015_baby_12june

Best Baby

Judge – Kuplyauskas Eugeny (Russia)
1 Place – Spanish Mastiff (Mastín español) Toledo Tornado Erben, owner – Hericher Sylvaine (France)
2 Place – Dachshund rabbit wire-haired, Amami Ancora Dell'antica Torre, owner – Maffei Gloria (Italy)
3 Place – Neapolitan Mastiff (Mastino Napoletano) Othello, owner – Magnée – De Wit Jean-Philippe &Céline (Belgium)
4 Place – Black Russian Terrier (Russkiy Tchiorny Terrier) Lisander Garmonika, owner – Witte Mary Ella (Italy)


wds2015_puppy_12june

Best Puppy

Judge – Rafael Malo Alcrudo (Spain)
1 Place – Dachshund rabbit wire-haired, Rush Rush Vitoraz, owner – Bušta Jan (Czech)
2 Place – Great Dane (Deutsche Dogge) Vogue-N Del Nord Ovest, owner – Ferrando Antonella (Italy)
3 Place – Neapolitan Mastiff (Mastino Napoletano) Naomi Dei Mastini Della Rupe, owner – Vaccaro Aniello (Italy)
4 Place – Bullmastiff The Precious Gold Pepita, owner – Marzolla Marco (Italy)


wds2015_veteran_12june

Best Veteran

Judge – Zilli Orietta (Italy)
1 Place – Giant Schnauzer (Riesenschnauzer) Gently Born Elegant Man, owner – Grabalowski Andrzej (Poland)
2 Place – Central Asian Shepherd Dog Berendey Edil, owner – Lievore Piergiorgio (Italy)
3 Place – Dogo Argentino Kitucho Del Blender, owner – Galetto Cristian (Argentina)
4 Place – Cane Corso Italiano Stanley Pat Tornado, owner – Viktoriy Bobyleva (Russia)


wds2015_junior_fci2

Best Junior FCI group II

Judge – Sampaio Anna Joe (Brasil)
1 Place – Miniature Schnauzer (Zwergschnauzer) black, Steadlyn Zoom`In, owner – Mayer Maximilian (Austria)
2 Place – Bullmastiff Capone A Rosso Leone, owner – Akdeniz Bülent & Diana (Germany)
3 Place – Black Russian Terrier (Russkiy Tchiorny Terrier) Medvezhya Staya Zhelanny Dar, owner – Shkapina Snezhana (Russia)
4 Place – Leonberger Pia Desiderata Dianthus Golden Cross, owner – Tsybulnikova Ulya (Russia)


wds2015_fci2

FCI group II

Judge – Staunskjaer Ole (Denmark)
1 Place – Cane Corso Italiano Brutus, owner – Garcia Pagan Marta (Spain)
2 Place – Miniature Schnauzer (Zwergschnauzer) black, Dreamkiss Kickback, owner – Kaptsova Tatiana (Russia)
3 Place – Leonberger My Leogrif Barthes, owner – Tsybulnikova Ulya (Russia)
4 Place – Affenpinscher Zip-A-Didoda V. Tani Kazari, owner – Budiman Jongkie (Indonesia)


wds2015_junior_fci4

Best Junior FCI group IV

Judge – Barbati Abele (Italy)
1 Place – Dachshund standard wire-haired, Great By Lucky Dioda, owner – Palladini Antonio (Italy)
2 Place – Dachshund miniature smooth-haired, Cyberdachs Mini Dior, owner – Tibor Kis (Hungary)
3 Place – Dachshund miniature wire-haired, Pacha Da Quinta D´Abroeira, owner – Delerue Pedro Sanches (Portugal)
4 Place – Dachshund rabbit long-haired, Albano Vom Margelchopf, owner – Vetsch Doris (Italy)


wds2015_fci4

FCI group IV

Judge – Stahlberg Perttu (Finland)
1 Place – Dachshund standard wire-haired, Piumetta Del Mio Cappello, owner – Saletti Annaluce (Italy)
2 Place – Dachshund rabbit wire-haired, Baltiyskiy Talisman Istoriya Lubvi, owner – Kuropatkina Yulia (Russia)
3 Place – Dachshund standard long-haired, Zoldachs Filosofic, owner – Eva Majoros (Romania)
4 Place – Dachshund miniature wire-haired, Caro Marzio Del Wanhelsing, owner – Pascarella Gabriel (Italy)


wds2015_junior_handler_12june

Junior Handler Competition

Caterina Colapietro (Italy)
Lydia Frey (USA)
Nicole Andersson (Sweden)

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.