WDS Milano 2015-rezultati 11.06.2015.

Podelite sa prijateljima

wds2015_breeder_11june

Best Breeders’ Group

Judge – Imbimbo Nicola (Italy)
1 Place – Flat-Coated Retriever Almanza, owner – Ulin Ragnhild (Sweden)
2 Place – Clumber Spaniel Big Boom's, owner – Levai Lana (Croatia)
3 Place – Bracco Italiano (Italian Pointing Dog) Allevamento Di Cascina Croce, owner – Gritti Renato (Italy)
4 Place – Rhodesian Ridgeback Ridge's Star, owner – Spesivykh Anna (Italy)

wds2015_baby_11june

Best Baby

Judge – Biasiolo Giuliano (Italy)
1 Place – German Shorthaired Pointing Dog (Deutsch Kurzhaar) Elros Vom Lordhoff, owner – «Vom Lordhoff» Kosanic Lenka & Milos (Serbia)
2 Place – Labrador Retriever Make The Difference At Edis, owner – Frccaro Edi (Italy)
3 Place – Rhodesian Ridgeback Dream Come True By Qwandoya, owner – Groma Lina (Latvia)
4 Place – Weimaraner Kenbec Di Greysbeth, owner – Parrinello Elisabetta (Italy)

wds2015_puppy_11june

Best Puppy

Judge – Poggesi Manola (Italy)
1 Place – Lagotto Romagnolo (Romagna Water Dog) Rozebottel's Playboy, owner – Van Gemert Katrien (The Netherlands)
2 Place – Weimaraner Je Suis Anouk Du Barceau De Bugatti, owner – Schad Stefan & Carmen (Germany)
3 Place – Hanoverian Scenthound (Hannoverischer Schweisshund) Vickie Lika-Artemida, owner – Guryeva M (Russia)
4 Place – Labrador Retriever Janrod's Firecracker At Navigo, owner – Sanja Jukic (Croatia)

wds2015_veteran_11june

Best Veteran

Judge – Jarvinen Kari (Finland)
1 Place – Golden Retriever Dewmist Silk Screen, owner – Kozák Sándor (Hungary)
2 Place – Hungarian Short-haired Pointing Dog (Rövidszörü Magyar Vizsla) Queen Of Skyrocket, owner – Varga / Zoltan Nikoletta / Bartus (Hungary)
3 Place – English Cocker Spaniel Cockergold Fame For Life, owner – Kristensen Michael (Denmark)
4 Place – Spanish Waterdog (Perro de agua español) Zorrazo Zardon, owner – Fredrikson Marika (Italy)

wds2015_junior_fci6

Best Junior FCI group VI

Judge – Mentasti Gianercole (Italy)
1 Place – Rhodesian Ridgeback Harmakhis Wisdom Ariel Bikila, owner – Caglio Mattia (Italy)
2 Place – Petit Basset Griffon Vendeen (Petit Basset Griffon Vendéen) Black Majesty Gives U Goose Bumps, owner – Raic Iva (Croatia)
3 Place – Beagle Jolly Voice Sky Fire, owner – Provatorova Svetlana (Russia)
4 Place – Dalmatian (Dalmatinski pas) Gwynmor Hitch Hiker, owner – Tarasenko Tatiana (Russia)

wds_fci6

FCI group VI

Judge – Molinari Carla (Portugal)
1 Place – Dalmatian (Dalmatinski pas) Dalmino Voodoo Vision, owner – Halper Drazic Zeljka & Drazic Mihael (Croatia)
2 Place – Bloodhound (Chien de Saint-Hubert) Loamy’S Lane’S Lewis, owner – Ilarionova Yulya (Russia)
3 Place – Petit Basset Griffon Vendeen (Petit Basset Griffon Vendéen) Black Majesty's Rollercoaster Del Lago Degli Orsi, owner – Raic Iva (Croatia)
4 Place – Artesian Norman Basset (Basset Artésien Normand) Fricassee De Lapin Da Terra Quente, owner – Cafe Pedro (Portugal)

wds2015_junior_fci7

Best Junior FCI group VII

Judge – Nerilli Luigi (Italy)
1 Place – Bracco Italiano (Italian Pointing Dog) Botero,owner – Salvi Marcello (Italy)
2 Place – Irish Setter (Irish Red Setter) Perla Di Casa Bertolini, owner – Bertolini Vittorio (Italy)
3 Place – English Setter Miranda Fiore Bis Di Corso Giuseppe Mazzini, 98,owner – Brandi Vincenzo Cesare (Italy)
4 Place – German Shorthaired Pointing Dog (Deutsch Kurzhaar) Ginger Dei Tre Laghi, owner – Codeluppi Paolo (Italy)

wds2015_fci7

FCI group VII

Judge – Muller Barbara (Switzerland)
1 Place – Gordon Setter Ludstar Frederick Frankenstein, owner – Ivaldi Michele (Italy)
2 Place – Bracco Italiano (Italian Pointing Dog) Botero,owner – Salvi Marcello (Italy)
3 Place – Weimaraner Driftwood's Quik Draw,owner – Sales Josee (The Netherlands)
4 Place – German Wirehaired Pointer (Deutsch Drahthaar) Lex Vom Gheller, owner – Fantuz Cristina (Italy)

wds2015_junior_fci8

Best Junior FCI group VIII

Judge – Korozs Andras (Hungary)
1 Place – Curly Coated Retriever Tessmene Diamond In The Ruff, owner – Agostini Rosa (Italy)
2 Place – English Cocker Spaniel Aloha Lynwater Of La Vie Magnifique, owner – Péter Gombi (Hungary)
3 Place – Spanish Waterdog (Perro de agua español) Basilio De Sinkovic, owner – Fredrikson Marika (Italy)
4 Place – Portuguese Water Dog (Cão de agua Português) Rubeus Hagrid Jago, owner – Carlon Liana (Italy)

wds2015_fci8

FCI group VIII

Judge – Dondina Paolo (Italy)
1 Place – American Cocker Spaniel Afterglow Dragon Quest, owner – Csaba Attila (USA)
2 Place – Flat-Coated Retriever Starworkers Legend Continues, owner – Nielsen Helle (Denmark)
3 Place – Labrador Retriever Loch Mor Romeo Ch, owner – Barberi Franco (Italy)
4 Place – Golden Retriever Dewmist Silk Screen, owner – Kozák Sándor (Hungary)

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.