Izložbe pasa za 2023. godinu-BOSANSKI KINOLOŠKI SAVEZ

Podelite sa prijateljima

BOSANSKI KINOLOŠKI SAVEZ 2023

SARAJEVO 18.03.2023.-19.03.2023.

GRADAČAC 29.04.2023.-30.04.2023.

SARAJEVO 27.05.2023-28.05.2023.

SARAJEVO 08.07.2023.-09.07.2023.

VELIKA KLADUŠA 23.09.2023.-24.09.2023.

GRADAČAC 28.10.2023.-29.10.2023.

SARAJEVO 16.12.2023.-17.12.2023.


Da li prodajete ili kupujete psa? OVDE možete da postavite i pogledate besplatne oglase.

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Scroll to Top