Izložbe pasa za 2022. godinu-Bosanski kinološki savez

Podelite sa prijateljima

BOSANSKI KINOLOŠKI SAVEZ 2022

SARAJEVO 26.02.2022.-27.02.2022.

JAJCE 30.04.2022.-01.05.2022.

SARAJEVO 01.07.2022.-03.07.2022.

VELIKA KLADUŠA 27.08.2022.-28.08.2022

GRADAČAC 01.10.2022.-02.10.2022.

SARAJEVO 17.12.2022.-18.12.2022.

Da li prodajete ili kupujete psa? OVDE možete da postavite i pogledate besplatne oglase.

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.