Romania

Izložbe pasa-RUMUNIJA 2024

Podelite sa prijateljima

IZLOŽBE PASA-RUMUNIJA 2024

COMPETITIONAL CALENDAR A.CH.R. 2024

DATALOCALITATEACOMPETIŢIEORGANIZATOR
20.01TIMISOARAC.A.C.A.CH.R.TIMIS
20.01TIMISOARAC.A.C.I.B.A.CH.R.TIMIS
21.01TIMISOARAC.A.C.I.B.A.CH.R.TIMIS
21.01TIMISOARATURNEUL CAMPIONILORA.CH.R.TIMIS
10.02PLOIESTIC.A.C.A.CH.SEMPER FIDELIS
10.02PLOIESTIC.A.C.I.B.A.CH.SEMPER FIDELIS
11.02PLOIESTIC.A.C.A.CH.SEMPER FIDELIS
11.02PLOIESTIC.A.C.I.B.A.CH.SEMPER FIDELIS
23.03DEVA2 x C.A.C.A.CH.HUNEDOARA
29.03DUMBRAVENI (SB)C.A.C.I.B.A.CH.SIBIU
30.03DUMBRAVENI (SB)C.A.C.A.CH.SIBIU
30.03DUMBRAVENI(SB)C.A.C.I.B.A.CH.SIBIU
31.03DUMBRAVENI(SB)C.A.C.I.B.A.CH.SIBIU
06.04SLOBOZIAC.A.C.A.CH.IALOMITA
06.04SLOBOZIAC.A.C.I.B.A.CH.IALOMITA
07.04SLOBOZIAC.A.C.I.B.A.CH.IALOMITA
13.04BISTRITAC.A.C.A.CH.BISTRITA
13.04BISTRITAC.A.C.I.B.A.CH.BISTRITA
14.04BISTRITAC.A.C.A.CH.BISTRITA
14.04BISTRITAC.A.C.I.BA.CH.BISTRITA
20.04SATU MAREC.A.C.A.CH.SATU MARE
20.04SATU MAREC.A.C.I.B.A.CH.SATU MARE
21.04SATU MAREC.A.C.A.CH.SATU MARE
21.04SATU MAREC.A.C.IB.A.CH.SATU MARE
11.05TIMISOARAC.A.C.A.CH.R.TIMIS
11.05TIMISOARAC.A.C.I.B.A.CH.R.TIMIS
12.05TIMISOARAC.A.C.A.CH.R.TIMIS
12.05TIMISOARAC.A.C.I.B.A.CH.R.TIMIS
18.05BRAILA2 X C.A.C.A.CH.Z.BRAILA
18.05SUCEAVAC.A.C.A.CH.SUCEAVA
18.05SUCEAVAC.A.C.I.B.A.CH.SUCEAVA
19.05SUCEAVAC.A.C.I.B.A.CH.SUCEAVA
25.05CLUJ NAPOCAC.A.C.A.CH.NAPOCA
25.05CLUJ NAPOCAC.A.C.I.B.A.CH.NAPOCA
26.05CLUJ NAPOCAC.A.C.A.CH.NAPOCA
26.05CLUJ NAPOCAC.A.C.I.B.A.CH.NAPOCA
08.06BUCURESTIC.A.C.A.CH.M.B.
08.06BUCURESTIC.A.C.I.B.A.C.H.M.B.
09.06BUCURESTIC.A.C.A.CH.M.B.
09.06BUCURESTIC.A.C.I.B.A.CH.M.B.
15.06SIBIUC.A.C.A.CH.SIBIU
15.06SIBIUC.A.C.I.B.A.CH.SIBIU
16.06SIBIUC.A.C.A.CH.SIBIU
16.06SIBIUC.A.C.I.B.A.CH.SIBIU
05.07ARADC.A.C.I.B.A.CH.ARAD
06.07ARADC.A.C.I.B.A.CH.ARAD
06.07ARADC.A.C.A.CH.ARAD
07.07ARADC.A.C.I.B.A.CH.ARAD
13.07PLOIESTICA.C.A.CH.SEMPER FIDELIS
13.07PLOIESTIC.A.C.I.B.A.CH.SEMPER FIDELIS
14.07PLOIESTIC.A.C.A.CH.SEMPER FIDELIS
14.07PLOIESTIC.A.C.IB.A.CH.SEMPER FIDELIS
26.07BRADU (AG)C.A.C.A.CH.ARGES
27.07BRADU (AG)C.A.C.A.CH.ARGES
17.08BODOC(CV)C.A.C.A.CH.COVASNA
17.08BODOC(CV)C.A.C.I.B.A.CH.COVASNA
18.08BODOC(CV)C.A.C.I.B.A.CH.COVASNA
31.08ALBA IULIAC.A.C.A.CH.ALBA
31.08ALBA IULIAC.A.C.I.B.A.CH.ALBA
01.09ALBA IULIAC.A.C.I.B.A.CH.ALBA
01.09ALBA IULIAC.A.C.I.B.A.CH.ALBA
13.09TG. MURESC.A.C.A.CH.MURES
13.09TG.MURESC.A.C.I.B.A.CH.MURES
14.09TG.MURESC.A.C.A.CH.MURES
14.09TG.MURESC.A.C.I.B.A.CH.MURES
15.09TG. MURESC.A.C.A.CH.MURES
15.09TG.MURESC.A.C.I.B.A.CH.MURES
21.09CAREIC.A.C.A.CH.SATU MARE
21.09CAREIC.A.C.I.B.A.CH.SATU MARE
28.09CRAIOVAC.A.C.I.B.A.CH.OLTENIA
28.09IASIC.A.C.A.CH.IASI
28.09IASIC.A.C.I.B.A.CH.IASI
29.09.CRAIOVAC.A.C.I.B.A.CH.OLTENIA
29.09IASIC.A.C.A.CH.IASI
29.09IASIC.A.C.I.B.A.CH.IASI
12.10TURDAC.A.C.A.CH.TURDA
12.10TURDAC.A.C.I.B.A.CH.TURDA
13.10TURDAC.A.C.I.B.A.CH.TURDA
18.10SLATINAC.A.C.I.B.A.CH.SUD-VEST
19.10SLATINAC.A.C.A.CH.SUD-VEST
19.10SLATINAC.A.C.I.B.A.CH.SUD-VEST
20.10SLATINAC.A.C.I.B.A.CH.SUD-VEST
19.10FOCSANIC.A.C.A.CH.VRANCEA
19.10FOCSANIC.A.C.I.B.A.CH.VRANCEA
20.10FOCSANIC.A.C.I.B.A.CH.VRANCEA
25.10ORADEAC.A.C.I.B.A.CH.ORADEA
26.10ORADEAC.A.C.A.CH.ORADEA
26.10ORADEAC.A.C.I.B.A.CH.ORADEA
27.10ORADEAC.A.C.A.CH.ORADEA
27.10ORADEAC.A.C.I.B.A.CH.ORADEA

CLUBS 2024

DATALOCALITATEACOMPETIŢIEORGANIZATOR
24-25.02ARADSELECTIE ECHIPA NATIONALAA.C.M.R.
01-03.03IONESTI (DB)IGPA.C.N.C.G.
01-03.03DUMBRAVIOARA(MS)BH;TSAC;MD;IGP;AG;CANICROSS;BIKEJORINGC.C.B.O.
01.-03.03DUMBRAVIOARA(MS)COMPETITIE CLUBC.C.B.O.
16-17.03BUZIASIPO-R; T.S.A.C.C.N.E.C.
15-17.03MEDGIDIA(CT)COMPETITIE CLUBA.C.N.C.G
15-17.03MEDGIDIA(CT)SELECTIE;TCCCGA.C.N.C.G.
29.03DUMBRAVENICOMPETITIE CLUBC.T.T.B.R.
30.03BUCURESTIDERBY, VJPA.C.P.R.
31.03BUCURESTICOMPETITIE CLUBA.C.P.R.
31.03DUMBRAVENI(SB)COMPETITIE CLUBC.C.R.
30-31.03DOMNESTI(IF)IGPA.C.N.C.G.
06.04LIPOVADERBY,VJPA.C.P.R.
07.04LIPOVACAMPIONAT CLUBA.C.P.R.
06.04LIPOVAPROBA URMA DE SANGEA.C.L.C.R.
07.04LIPOVACOMPETITIE CLUBA.C.L.C.R.
06-07.04TIMISOARASELECTIE ECHIPA NATIONALAA.C.M.R.
06-07.04TIMISOARASELECTIE ECHIPA NATIONALAA.C.M.R.
12-14.04CAMPIA TURZII(CJ)COMPETITIE CLUBA.C.N.C.G.
12-14.04CAMPIA TURZII(CJ)SELECTIE; TCCGA.C.N.C.G.
13.04BISTRITACOMPETITIE CLUBA.S.A.O.
13.04CLUJ NAPOCAPROBA URMA DE SANGEA.C.L.C.R.
13.04ORADEADERBY,VJPA.C.P.R.
13,04BRASOVCOMPETITIE CLUBE.B.C.R.
14.04CLUJ NAPOCACOMPETITIE CLUBA.C.L.C.R.
14.04ORADEACOMPETITIE CLUBA.C.P.R.
18-20.04SFANTU GHEORGHEIGPA.C.N.C.G.
20.04BACAUPROBA URMA DE SANGEA.C.L.C.R.
21.04BACAUPROBA URMA DE SANGEA.C.L.C.L.R.
11.05TIMISOARACOMPETITIE CLUBD.C.R.
17-19.05PECICA(AR)IGP-C.A.C.I.T.A.C.N.C.G.
18.05TOHANUL NOUCOMPETITIE CLUBA.E.C.M.
18-19.05CRAIOVAIPO-R; C.A.C.T.C.N.E.C.
18-19.05PECICA (AR)IGP 1,2,3A.C.M.R.
18-19.05PECICA (AR)CAMPIONAT NATIONALA.C.M.R.
25.05ORADEACOMPETITIE CLUB – CAMPIONATB.C.C.
24-26.05ORADEACOMPETITIE CLUBA.C.N.C.G.
24-26.05ORADEASELECTIE;T.C.C.G.A.C.N.C.G.
01-02.06BUCURESTIAGILITY; T.S.A.C; BHA.CH.METROPOLITANA BUCURESTI
07-09.06CREVEDIA(DB)COMPETITIE CLUBA.C.N.C.G.
07-09.06CREVEDIA(DB)SELECTIE; TCCGA.C.N.C.G.
08-09.06BUCURESTIIGP 1,2,3A.C.M.R.
16.06SIBIUCOMPETITIE CLUBC.C.R.
29-30-06DEVAIPO-R; T.S.A.C.C.N.E.C.
05.07ARADCOMPETITIE CLUBC.N.C.T.R.
05.07ARADCOMPETITIE CLUBC.C.A.R.
13.07PLOIESTICOMPETITIE CLUBC.N.T.
13.07PLOIESTICOMPETITIE CLUBC.N.C.T.R.
13.07PLOIESTICOMPETITIE CLUBC.C.A.R.
17.08BODOC(CV)COMPETITIE CLUBA.S.A.O.
07-08.09CRAIOVAIPO-R; T.S.A.C.; C.A.C.I.T.C.N.E.C.
30.08-01.09MICFALAU(CV)BH;TSAC;MD;IGP;AG;CANICROSS;BIKEJORINGC.C.B.O.
30.08-01.09MICFALAU(CV)COMPETITIE CLUBC.C.B.O.
13.09TARGU MURESCOMPETITIE CLUBC.N.T.
13.09TARGU MURESCOMPETITIE CLUBC.N.C.T.R.
14-15.09ORADEASOLMS; AZP; HZP; VGPA.C.P.R.
14.09ORADEACOMPETITIE CLUBA.C.P.R.
15.09ORADEACOMPETITIE CLUBA.C.P.R.
20-21.09CAMPIA TURZIIEXAMEN SELECTIE TNAR; COMPETITIE CLUBD.C.R.
21-22.09LIPOVASOLMS; AZP; HZP; VGPA.C.P.R.
21.09LIPOVACOMPETITIE CLUBA.C.P.R.
22.09LIPOVACOMPETITIE CLUBA.C.P.R.
28-29.09BUCURESTISOLMS; AZP; HZP; VGPA.C.P.R.
28.09BUCURESTICOMPETITIE CLUBA.C.P.R.
29.09BUCURESTICOMPETITIE CLUBA.C.P.R.
05.10BUCURESTICOMPETITIE CLUBE.B.C.R.
04-06.10ISALNITA(OT)CAMPIONAT CRESTEREA.C.N.C.G.
04-06.10ISALNITA(OT)SELECTIEA.C.N.C.G.
12-13.10BUCURESTIAGILITY; T.S.A.C.; BHA.CH. METROPOLITANA BUCURESTI
19.10SLATINACOMPETITIE CLUBA.S.A.O.
19.10SLATINACOMPETITIE CLUBB.C.C.
19-20.10CRAIOVACAMPIONAT NATIONAL SALVAREC.N.E.C.
15-17.11ORADEABH;TSAC;MD;IGP;AG;CANICROSS;BIKEJORINGC.C.B.O.
15-17.11ORADEACOMPETITE CLUB – CAMPIONAT NATIONALC.C.B.O.
06-07.12DEVABH;TSAC;MD;IGP;AG;CANICROSS;BIKEJORINGC.C.B.O.
06-07.12DEVACOMPETITIE CLUBC.C.B.O.
A.C.C.C.E.Asociatia Clubul Cainilor de Cireada Elvetieni
A.C.M.R.Asociatia Club Mondioring Romania
A.C.L.C.R.Asociatia pentru Caini Limieri si Copoi din Romania
A.C.R.C.A.Asociatia Clubul Retrieverilor si al Cainilor de Apa
A.C.P.R.Asociatia pentru Caini Pontatori din Romania
A.D.R.K.Asociatia Danubius Rottweiler Klub
A.E.C.M.Asociatia Euro Club Mioritic
A.R.K.C.C.Asociatia Russian Karolek Caucasian Club
B.C.C.Boxer Club Carpatia
C.C.A.R.Clubul Cainilor de Agrement din Romania
C.C.R.Carpatin Club Romania
C.C.C.Clubul Crescatorilor de Corbi
C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.Clubul National Bucovina al Crescatorilor siProprietarilor de Caini de Rasa Ciobanesc Romanesc de Bucovina
C.N.C.G.Clubul National de Ciobanesc German
C.N.C.A.Clubul National Caini Aret
C.N.E.C.Clubul National de Educare Canina
C.N.C.T.R.Clubul National al Cresactorilor de Teckel din Romania
C.N.T.Clubul National de Terrieri
C.S.C.Cocker Spaniel Club
D.C.R.Doberman Club Romania
E.B.C.R.English Bulldog Club Romania
R.R.C.Romania Retriever Club
S.A.O.Asociatia S.A.O. – Ciobanesc de Asia Centrala

Da li prodajete ili kupujete psa? OVDE možete da postavite i pogledate besplatne oglase.

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Scroll to Top