REZULTATI

 

Prvi CAC Svrljig Esferlig održan je sunčanog 21.04.2018. godine na fudbalskom terenu sportskog centra Pastirište u Svrljigu. U katalogu ukupno 244 psa, 6 psa van konkurencije prijavljenih na dan, sedam sudija, šest ringova, puno nagrada, rozeta, pehara…a ovako su rangirani najbolji:
– Najlepša beba 3-6 meseci/Baby class – sudija Dragan Krstić
1. Boston terijer – Absolutely Charming All I need – Dušan Belčević & Saša Vesković, Kraljevo
2. Doberman – Milla Del Naissus – Dejan Dragišić, Niš
3. Šiba – Chouko Brave Dwarf – Stojković Nenad, Niš

– Najlepši najmlađi 6-9 meseci/Puppy class – sudija Dragan Pop Lazić
1. Cane Corso – Salvatore Custodi Nos – Polovina Čedomir, Vršac
2. Kovrdžavi bišon – Prisley Step By Step Von Ana Tasi – Rakić Andrijana, Leskovac
3. Srednjeazijski ovčar – Dakar iz Ruskog Izvora – Petrović Dragana

– Najlepši veteran preko 8 godina/Veteran class – sudija Dejan Gujaničić
1. Berniski planinski pas – Afrodita – Afroditas Hall Of Fame Kennel, Aleksinac
2. Patuljasti šnaucer crno-srebrni – Rambo Miniature Schnauzer – Baniland Kennel, Niš

– Odgajivački parovi/ BEST BRACE – sudija Toplica Zdravković
1. Bernski planinski psi – Afroditas Hall Of Fame Kennel, Aleksinac
2. Jorkširski terijer – Tatyana Markova, Bugarska

– Odgajivačke grupe: /BEST BREEDING GROUP – sudija Aleksandar Gavrilović
1. Bernski planinski psi – Afroditas Hall Of Fame Kennel, Aleksinac
2. Jorkširski terijer – Tatyana Markova, Bugarska
3. Nemački kratkodlaki ptičar – Fon Temnic Krstić Ivica, Varvarin

I FCI grupa – sudija Dejan Gujaničić
1. Bobteil – Royal Croft Josephine – Seizović Ivan & Kerry Baxter, Vrnjačka banja
2. Nemački ovčar – Zana Naissus Berg – Miljković Dušan, odg. Olimp
3. Boseron – Fatho Le Coeur Pur – Janulcova Ivana, Češka
II FCI grupa – sudija Dragan Pop Lazić
1. Doberman – Delta Dell Naissus – Aleksandar Vukanac, Beograd
2. Bulmastif – Fancy Stealers Nightmare – Stealers Nightmare, Beograd
III FCI grupa – sudija Toplica Zdravković
1. Američki stafordski terijer – JC Ring Angels Royal Gold, JC Ring Angels kennel, Niš
2. Keri blu terijer – Shadow For Gabrijela – Nikola Franelić, Beograd
3. Jorkširski terijer – Spl Feri o Sole Mio – Tatyana Markova, Bugarska
IV FCI grupa – sudija Dragan Krstić
1. Jazavičar oštrodlaki kunićar – Elina Gold Vargo – Bohacek Milan – Češka
2. Jazavičar kratkodlaki – Aramis – Ristić Ljubiša, Leskovac
V FCI grupa – sudija Dejan Gujaničić
1. Sibirski haski – Winter Melody High Wave In Trouble – Popović Melita
2. Akita-Mitsuhoshi Daichi – Nikolić Boban & Dejan Selaković, Niš
3. Aljaski malamut – Kurjak M Summer – Milisavljević Aleksandar, 
VI FCI grupa – sudija Aleksandar Gavrilović
1. Bigl – Lora – Kennel Đorđević, Gadžin Han
2. Srpski trobojni gonič – Liško – Nikola Ivanović, Vrnjačka banja
3. Dalmatinac – Mediolanum Casablanca – Milovanović Biljana
VII FCI grupa – sudija Aleksandar Gavrilović
1. Nemački kratkodlaki ptičar – Err od Glozinca – Fon Temnic Ivica Krstić, Varvarin
2. Epanjel Breton – Barton – Jovanović Predrag
3. Engleski seter – Malena Od Spasilend – Ćatović Stefan, Prokuplje
VIII FCI grupa – sudija Nikola Volić
1. Engleski špringer španijel – Trimere Top Gun – Duško Piljević & Dušan Samardžić
2. Zlatni retriever – Tudorose S-song, Blagojević Kristina
3. Lagotto Romagnolo – Amor – Nešković Miroslav, Prokuplje
IX FCI grupa – sudija Dragan Krstić
1. Pudla bela standard – Baldemar This Is How We Do It – Tapavički Jovanka, Beograd
2. Ši-cu – Zerozeroseven Mondoshawan Oziresun – Piljević&Dubajić, Desimirovac
3. Kovrdžavi bišon – Bank Robber Made By Angel – Mitić Marija I Miodrag, Niš
X FCI grupa – sudija Dejan Gujaničić
1. Engleski hrt (Vipet) – My Camelot Divine Rain – Milošević Bratislav, Leskovac

JUNIOR Best in Show – sudija Vojislav Al Daghistani
1. Američki stafordski terijer – Come To My Heart Shining Field – Dušan Belčević & Dejan Ostojić
2. Bobteil – Royal Croft Josephine – Seizović Ivan & Kerry Baxter, Vrnjačka banja
3. Engleski špringer španijel – Trimere Top Gun – Duško Piljević & Dušan Samardžić

BEST in Show – sudija Vojislav Al Daghistani
1. Engleski hrt (Vipet) – My Camelot Divine Rain – Milošević Bratislav, Leskovac
2. Američki stafordski terijer – JC Ring Angels Royal Gold, JC Ring Angels kennel, Niš
3. Pudla bela standard – Baldemar This Is How We Do It – Tapavički Jovanka, Beograd

U ime KD Esferlig zahvaljujem se svim učesnicima i izlagačima  ponosna sam na svoje prvenče    očekujemo vas domaćinski i naredne godine 

Podelite sa prijateljima
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •