REZULTATI

 

Najbolji mladi vodiči: 1. Ivana Malavrazić sa američkim koker španijelom, 2. Milica Selić sa kavalijer king čarls španijelom. 3. Hana Đuričević sa čivavom.
Najbolje bebe: 1. Čau čau Tisa Shen Te Chows, vl. Danijel Todorović, 2. bostonski terijer D´Iva Boston Mr Aramis vl. Saša Grujić, 3. američki stafordski terijer Bixby From Sky Bee, vl. Nenad Petrović.
Najmlađi psi: 1. Bulterijer patuljasti Moolti Grizzly From Bada Bing Bada Bull, vl. Elizabeth Weston. 2. Jazavičar kratkodlaki Daradchs Elisabeth Shue, vl. Tsveti Dimitrova, 3. Doberman Apolon Isey Black, vl. Aleksandar Barjaktarević.
Najbolji veterani: 1. Doberman Great Gandalf Chagall Home, vl. Jelena Radulović, 2. Američki koker španijel Pbj´s Fire Cracker Hot, vl. Zuzana Červenkova, 3. Tulearski pas Cotonbrie Evita, vl. Vesna Marković.

Mladi pobednici po FCI grupama:
I FCI grupa: Nemački ovčar Thalia Vom Haus Mileševac, vl. Adrian i Peter Firic
II FCI grupa: Nemčki bokser Aless, vl. Milan i Krsman Radovanović, kane korso Al Capone, vl. Nebojša Skočajić.
III FCI grupa: Kratkodlaki foksterijer Absolutely Im Still Standing at Paperman, vl. F.W. Schoneberg i Nanta Tansacha, američki stafordski terijer RihhanaDolly Bell vl. Mihajlo Gašić.
IV FCI grupa: Jazavičar kunićar Jolly Sutromanska, vl. Andrea Jurcan.
V FCI grupa: Američka akita Step Pride Total Sensation vl. Dušan Kukoleca.
VI FCI grupa: Bigl Olimpia is Ready for a Party, vl. Zoran Jevtić.
VII FCI grupa: Engleski poenter Misty Meadows Happy Destiny, vl. Viktoria Rezchikova.
VIII FCI grupa: Američki koker španijel Very Vigie Attention Please, vl. Pavol Bocskoras i Csenge Palocska.
IX FCI grupa: Čivava dugodlaka Microschihuas Big Brother, vl. Dušan i Anastasia Paunović, bostonski terijer Heartily Toscana, vl. Nemanja Jovanović.
X FCI grupa: Mali engleski hrt – vipet Angels Phoenix God Of Lies vl. Kim Daria i Miahail Kuznestov
Junior BIS: 1. Čivava dugodlaka Microschihuas Big Brother, vl. Dušan i Anastasia Paunović, 2. kane korso Al Capone, vl. Nebojša Skočajić, 3. bostonski terijer Heartily Toscana, vl. Nemanja Jovanović, 4. američki koker španijel Very Vigie Attention Please, vl. Pavol Bocskoras i Csenge Palocska.
Najbolji parovi: 1. Srednjeazijski ovčari, vl. Gaga Alabay kennel, 2. engleski koker španijel, vl. Nikola Volić, 3. Srpski trobojni goniči, vl. Rade Bulija.
Najbolja odgajivačka grupa: 1. Engleski mastif, vl. Danube Titans Kennel, 2. Srednjeazijski ovčari vl. Bojan Kostić, Srpski trobojni goniči vl. Vladica Brkić

Pobednici po FCI grupama
I FCI grupa: 1. Nemački ovčar Garry Vom Haus Mileševac vl. Pater i Adrian Firic, 2. bobtejl Reatas Winter At Royal Croft, vl. Ivan Seizović, 3. Australijski ovčar Need For Speed Des Costys Du Tomberg, vl. Anja Matič.
II FCI grupa: 1. Engleski mastif Danube Titans Fire Storm, vl. Miloš Vlajkov, 2. Napuljski mastif Quint Casa Di Fiducia, vl. Giovanni Motten Vander, 3. doberman Tayron Giddy Blossom, vl. Milan Jovanović, 4. Patuljasti pinč Ten Luny Kelvin Klyayn II, vl. Kina Gyorgy.
III FCI grupa: 1. Velški terijer Monaline Fairplay, vl. Vladmir Pijunović i F.W. Schoneberg, 2. bulterijer patuljasti Boris of Bully Lake, vl. Weston Elizabeth, 3. Mekodlaki pšeničnožuti terijer Modny Style Upgrade, vl. Mariya Glagoleva.
IV FCI grupa: 1. Jazavičar kunićar oštrodlaki Lux Del Palatino Ioe Bon Bon, vl. Analuce Saleti, 2. Jazavičar patuljasti oštrodlaki Magik Rainbow Verino Roberto Gold, vl. Victoria Ivanova, 3. Jazavičar kratkodlaki Titan Von Haus Teleki, vl. Srđan Teodorović.
V FCI grupa: 1. Američka akita Counting Star Marmoll, vl. Monika Ludvickova, 2. Nemački patuljasti špic pomeranac Tess Bextor, vl. Marina Pauline Sirat Barczynska, 3. Basenji Intisaraz Cool Subzero, vl. Tetiana Shevtsova.
VI FCI grupa: 1. Srpski trobojni gonič Fara Zuligoldens, vl. Milan Bulija, 2. Dalmatinski pas Blumingdale Worlds Finest Comics, vl. Nenad Dević, 3. bigl Ripley Member of Snoopy Gang, vl. Mihajlo Jokić i Ivana Filipov.
VII FCI grupa: 1. Irski crveni seter Caemgens Hard Nut to Crack, vl. Ljuba Jadran, 2. Engleski seter Fairray Give Me Live, vl. Pavol Bocskoras i Csenge Palocska, 3. Epanjel breton Medžik, vl. Mihajlo Đuković.
VIII FCI grupa: 1. Romanjolski pas za vodu Kan Trace Very Cheeky Chic, vl. Zbunik Sinkovic i Ante Lučin, 2. Engleski koker španijel Rus Irenes Always With Gallinagos, vl. Duško Piljević, 3. Labrador retriver Jumbo Jet Herbu Zadora, vl. Horog Istvan.
IX FCI grupa: 1. Čivava kratkodlaka Diamonch Misterman, vl. Luisa Miele, 2. ši cu Norah Jones of Mondoshawan, vl. Mina i Dusko Piljević, 3. kovrdžavi bišon Wyomaers Ice Princes, vl. Simonida Petrov.
X FCI grupa: 1. Azavak Oska Kel Lusitania Djigou, vl. Branislava Brajkov, 2. mali engleski hrt vipet Zephyr El Greco Nero, vl. Joanna Mermigka, 3. Avganistanski hrt Imperia Paris Sarah Faren, vl. Blanka Molarnova.
BIS: 1. Velški terijer Monaline Fairplay, vl. Vladmir Pijunović i F.W. Schoneberg, 2. Nemački ovčar Garry Vom Haus Mileševac vl. Pater i Adrian Firic, 3. . Romanjolski pas za vodu Kan Trace Very Cheeky Chic, vl. Zbunik Sinkovic i Ante Lučin, 4. Srpski trobojni gonič Fara Zuligoldens, vl. Milan Bulija.


Izvor: www.ksrs.rs

Pratite nas i lajkujte
0