REZULTATI

 

U nedelju 21.04.2019. na fudbalskom stadionu SC Pastirište održan je Drugi CAC Svrljig – Esferlig u organizaciji Sportskog Saveza Svrljiga i Kinološkog društva Esferlig iz Svrljiga. 229 pasa iz Srbije, Makedonije, Bugarske, Mađarske, Poljske i Rusije ocenjivao je tim eminentnih domaćih i stranih sudija i to Monika Krause (Grčka), Zoran Najdovski (Makedonija), Miloš Gerasimović, Danijel Todorović, Dragan Pop-Lazić, Bratislav Milošević i Nenad Dević iz Srbije.

U finalnom delu programa najlepši po kategorijama bili su:

Najlepša beba starosti 3-6 meseci: 1. Šarplaninac -Grom – Violeta Cvetanović, Niška banja 2. AST – JC Ring Angels Glory – Jovan Crnogorac, Niš 3. Poenter – Lola od Dose – Petar Petović

Najlepši najmlađi pas staorsti 6-9 meseci: 1. Bulterijer – Nutsbreed Bombica Paladin – Lazar Milosavljević 2. Američka akita – Uma red Mist – Milavić Iva, Beograd 3. Rotvajler – Sila – Tanev Todor, Makedonija

Najlepši odgajivački par: 1. Srpski gonič – Urošević Vladan 2. Šaplaninci – Vojska Srbije, VP 5019-6 Niš 3. Bigl – Stefanović Emilija

Najlepša odgajivačka grupa: 1. Šaplaninci – Vojska Srbije, VP 5019-6 Niš 2. Samojed – Damjana Todorović, Svrljig

Najlepši veteran starosti preko 8 godina: 1. Nemački ovčar – Flick Vardar Wolf – Trajkov Miroslav, Gevgelia, Makedonija 2. Patuljasta pudla – Jasenak Fair Play – Plamen Bachovski, Bugarska 3. Rotvajler – Beyonce King Of The East – Aleksandar Božinović

I FCI grupa: 1. Nemački ovčar kratkodlaki – Doder Vom Team Panoniansee – Srđan Janković 2. Nemački ovčar dugodlaki – Red Rose Von Platanshof – Von Haus Cvetković, Zaječar 3. Malinoa – Dona – Saša Janković, Niš

II FCI grupa: 1. Kane Korso – Stalker Corona Triumphalis – Silvana Krsteska, Makedonija 2. Doberman – Branka Le Nostre Ali – Ranđelović Obrad 3. Dogo Argentino – Arogante Pampita Miro Chiben – Sakalaki Georgia, Grčka

III FCI grupa: 1. AST – Diamond Queen Bosskennel018 –Slobodan Stojanović, Niš 2. Stafordski bul terijer – Jack Sparow Eminent Nanny – Milan samardžija 3. Nemački lovački terijer – Beni – Aleksić Dragan

V FCI grupa: 1. Pomeranac – Mansu Of Paradise House – Pom Stars VIP 2. Haski – Killian The Grey Of Siberian Lady – Petar Miljković 3. Chow-chow – Platinumchows Moon – Bachovski&Baldjiska

VI FCI grupa: 1. Bigl – Flora – Stefanović Emilija, Niš 2. Srpski trobojni gonič – Bobi Lale – Fon Temnic Krstić Ivica 3. Srpski gonič – Brnja – Urošević Vladan

VII FCI grupa: 1. Epanjel Breton – Barton – Jovanović Predrag, Niš 2. Poenter – K.Lexi Del Hamieh – Gavrilović Dejan, Niš 3. NKD – Car Ares – Milošević Dejan

VIII FCI grupa: 1. Lagotto romagnolo – Logi – Miroslav Nešković 2. Labrador retriver – Ideally Positive South Lamanis – Stanković Nikola

IX FCI grupa: 1. Patuljasta pudla crna – Murfin Halle Berry – Plamen Bachovski, Bugarska 2. Francuski buldog – Limited Collection Fighter On The Ring – Dejan Dudikić, Kobišnica 3. Toy pudla siva – Elegija Stilya Mamm Mia Deva Marija – Iva Milavić, Bedograd

JUNOR BEST IN SHOW 1. Kane Korso – Stalker Corona Triumphalis – Silvana Krsteska, Makedonija 2. Rotvajler – Negro Saetta Negri Rott – Vukčević Zoran 3. Patuljasta pudla crna – Murfin Halle Berry – Plamen Bachovski, Bugarska

BEST IN SHOW 1. Kane Korso – Stalker Corona Triumphalis – Silvana Krsteska, Makedonija 2. Epanjel Breton – Barton – Jovanović Predrag, Niš 3. Pomeranac – Mansu Of Paradise House – Pom Stars VIP


Foto: Miloš Ristić

Pratite nas i lajkujte
0